WSPÓŁPRACUJĄCY ZESPÓŁ


Współpracujące osoby to trenerzy , którzy specjalizują się w danej branży. To praktycy, którzy chcą swoją wiedzę wykorzystać szkoląc innych, dzieląc się pomysłami i rozwiązaniami działającymi w codziennej praktyce.

To ludzie z „ otwartą głową”, których cechuje elastyczność , energia i zaangażowanie, pasja oraz entuzjazm.

Z mocnym przekonaniem, że można znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji, biorą się za ich oswajanie, szukają razem z Państwem rozwiązań, które pozwolą Wam pracować trochę lżej, osiągać wyższe zyski, mierzyć się z wyzwaniami szybko zmieniającego się rynku, radzić sobie z sytuacjami, które dziś wydają się trudne. Starają się łamać schematy, wychodzić poza utarte ścieżki po to, aby znaleźć Wasz „ Błękitny ocean”.  • Szkolenia w biznesieKompleksowe szkolenia szyte na miarę - dla firm oraz osób indywidualnych. Profesjonalne rozwiązania biznesowe na każdym szczeblu kariery. Pomogę Ci pielęgnować biznes i rozwijać w Tobie nowe idee.
  • Coaching i treningi personalnePoznaj najlepszą droga do Twojego rozwoju osobistego poprzez wsparcie, coaching i konsulting indywidualny, techniki autoprezentacji oraz odpowiednie ukierunkowanie w Twojej karierze i biznesie
  • Warsztaty i szkoleniaSzkolenia otwarte i zamknięte na autorskich programach szkoleniowych, doskonale dopasowywane pod konkretną grupę słuchaczy
  • NEWSLETTERInteresuje Cię tematyka biznesu? Zaciekawiły Cię moje artykuły i szkolenia? Bądź na bieżąco i pierwszy otrzymuj wiadomości o nowościach na stronie - zapisz się do Newslettera już dziś!
Szkolenia w biznesie1 Coaching i treningi personalne2 Warsztaty i szkolenia3 NEWSLETTER4
Carousel jQuery Plugin by WOWSlider.com v2.3


SAWCZYN Szkolenia i Konsulting  |  Dolnośląskie, Wrocław  |  kontakt: 605091929  |  e.sawczyn@op.pl