SZKOLENIA OTWARTE


Szkolenia szyte na miarę - jak radzić sobie w czasach kryzysu? Prowadzone szkolenia w każdej tematyce łączącej się z przedsiębiorstwem oraz coachingiem indywidualnym dopasowywane są do specyfiki klienta, uwzględniające konkurencję, kryzys czy też burzliwe otoczenie.

Budowane są na autorskich programach szkoleniowych, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zarówno od strony praktycznej jak i merytorycznej, pisane i dopasowywane odpowiednio do potrzeb i problemów, pomocniczo z wykorzystaniem autorskich gier symulacyjnych.

Firma Sawczyn. Szkolenia i konsulting powstała jako kontynuacja działań trenerów biznesu różnych specjalności, którzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku stworzyli miejsce, oparte na elastycznym podejściu do klienta, przygotowaniu oferty pod kątem jego oczekiwań i własnych obserwacji.

Istotą działania Firmy Sawczyn. Szkolenia i konsulting jest doświadczenie jej trenerów związane z branżą finansową - zarówno menadżerskie (wynikające z ich doświadczeń zawodowych) jak i trenerskie (będące efektem projektów szkoleniowych i doradczych, w których od wielu lat uczestniczą). Fakt ten dale gwarancję realizacji szkoleń dopasowanych do rzeczywistości biznesowej uczestników warsztatów.

Zrealizowane projekty i szkolenia między innymi dla sektora bankowości i ubezpieczeń, oraz sektorach szeroko pojętych usług, praca w tych sektorach pozwalają na zwiększenie efektywności przygotowywanych i prowadzonych przez nas szkoleń, ponieważ opierają się one na empirycznych doświadczeniach trenerów, na konkretnych rozwiązaniach i produktach firmy a to podnosi wartość szkoleń, ich przydatność w codziennej pracy handlowców, doradców oraz ich menadżerów.

Możliwość wypracowania na szkoleniach, które prowadzone są w formie warsztatowej Best Practices. Podzielenia się nimi z pozostałymi uczestnikami jest dodatkową wartością dla Państwa jako organizatora szkoleń a dla nas standardem działania.

Zapraszamy do indywidualnych rozmów na temat Państwa potrzeb.


  • Szkolenia w biznesieKompleksowe szkolenia szyte na miarę - dla firm oraz osób indywidualnych. Profesjonalne rozwiązania biznesowe na każdym szczeblu kariery. Pomogę Ci pielęgnować biznes i rozwijać w Tobie nowe idee.
  • Coaching i treningi personalnePoznaj najlepszą droga do Twojego rozwoju osobistego poprzez wsparcie, coaching i konsulting indywidualny, techniki autoprezentacji oraz odpowiednie ukierunkowanie w Twojej karierze i biznesie
  • Warsztaty i szkoleniaSzkolenia otwarte i zamknięte na autorskich programach szkoleniowych, doskonale dopasowywane pod konkretną grupę słuchaczy
  • NEWSLETTERInteresuje Cię tematyka biznesu? Zaciekawiły Cię moje artykuły i szkolenia? Bądź na bieżąco i pierwszy otrzymuj wiadomości o nowościach na stronie - zapisz się do Newslettera już dziś!
Szkolenia w biznesie1 Coaching i treningi personalne2 Warsztaty i szkolenia3 NEWSLETTER4
Carousel jQuery Plugin by WOWSlider.com v2.3


SAWCZYN Szkolenia i Konsulting  |  Dolnośląskie, Wrocław  |  kontakt: 605091929  |  e.sawczyn@op.pl