BIOGRAFIA


Elżbieta Sawczyn - właściciel firmy szkoleniowej, na swoim koncie posiada doświadczenie zawodowe zdobyte pracując również jako Dyrektor do spraw relacji z podmiotami zewnętrznymi EOM, Dyrektor sprzedaży i marketingu Instytutu Rozwoju Biznesu, Dyrektor oddziału banku, Dyrektor sprzedaży agencyjnej PZU Życie S.A., Kierownik Sprzedaży Agencyjnej PZU Życie S.A. oraz Kierownik i Koordynator Zespołów Sprzedażowych PZU S.A. W swojej pracy na wszystkich szczeblach kariery zawodowej była oraz jest dla swoich pracowników i współpracowników trenerem, coachem, prowadząc szkolenia, warsztaty i wykłady odpowiednie do grupy docelowej.

Aktywnie od wielu lat prowadzi warsztaty i szkolenia dla sieci sprzedaży, warsztaty i szkolenia dla kadry menadżerskiej, coaching menadżerski, zajmuje się rekrutacją i selekcją, zarządzaniem zmianami, komunikacją w organizacji, franchisingiem w usługach (programy doradcze dla franczyzobiorców i franczyzodawców), rozwojem osobistym (programy doradcze dla kobiet).

Swoje autorskie programy szkoleniowe tworzy dla branż finansowych, ubezpieczeniowych, bankowości czy usług, jak i dla osób indywidualnych, grup szkoleń otwartych. Prowadzi doradztwo menadżerskie związane z zarządzaniem jednostkami biznesowymi w firmach usługowych, zarządzaniem zespołami ludzkimi - szkolenie i rozwój, zarządzaniem organizacjami w procesie zmian, zarządzaniem projektami.

W swojej karierze przeszkoliła już setki uczestników szkoleń, m.in. dla: PKO BP, BZ WBK Placówki Partnerskie, BZ WBK, Polbank EFG, PZU S.A., PZU Życie S.A., Spółki Grupy PZU, Bank Pocztowy, Grupa Ożarów, ZUS, Sony Polska, Dywilan S.A., EOM, Intar, ABB, Makro S.A., Fundacja Wałbrzych 2000


  • Szkolenia w biznesieKompleksowe szkolenia szyte na miarę - dla firm oraz osób indywidualnych. Profesjonalne rozwiązania biznesowe na każdym szczeblu kariery. Pomogę Ci pielęgnować biznes i rozwijać w Tobie nowe idee.
  • Coaching i treningi personalnePoznaj najlepszą droga do Twojego rozwoju osobistego poprzez wsparcie, coaching i konsulting indywidualny, techniki autoprezentacji oraz odpowiednie ukierunkowanie w Twojej karierze i biznesie
  • Warsztaty i szkoleniaSzkolenia otwarte i zamknięte na autorskich programach szkoleniowych, doskonale dopasowywane pod konkretną grupę słuchaczy
  • NEWSLETTERInteresuje Cię tematyka biznesu? Zaciekawiły Cię moje artykuły i szkolenia? Bądź na bieżąco i pierwszy otrzymuj wiadomości o nowościach na stronie - zapisz się do Newslettera już dziś!
Szkolenia w biznesie1 Coaching i treningi personalne2 Warsztaty i szkolenia3 NEWSLETTER4
Carousel jQuery Plugin by WOWSlider.com v2.3


SAWCZYN Szkolenia i Konsulting  |  Dolnośląskie, Wrocław  |  kontakt: 605091929  |  e.sawczyn@op.pl